Close

O nás

Vítejte na stránkách Jaksestavitrodokmen.cz, která je zde pro všechny, kteří chtějí zjistit něco málo o minulosti své rodiny a vlastně si tak rozšířit znalost toho co vědí o sobě nebo mají rádi historii a chtějí se dozvědět něco o té svojí, chtějí si doma na zeď pověsit strom vlastní rodiny a neví jak na to nebo už začali a v nějaké fázi hledání se zastavili a chtějí pomoct s případnou další cestou, případně hledají další inspiraci jak svůj rodokmen rozšířit.

Hledání vlastních předků, jejich životních osudů a cest je úžasná cesta, na které zjistíte mnoho věcí o původu vašich předků, jejich životech, strastech, naleznete odpověď na to kde a jak žili, kolik se dožívali let, zda byli ve své komunitě významní, čím se živili a mnoho dalšího. Dozvíte se spoustu informací které byste nečekali a ohromí Vás a kdo ví, třeba budete patřit i mezi ty šťastné, kteří mají nějakou tu šlechtickou krev.

Pokud jste v hledání úplné nováček začněte určitě zde kde naleznete kompletní informace jak s bádáním začít teď hned. Adademii však jistě ocení i pokročilejší uživatelé, kteří zde mohou najít tipy na to jak svůj vlastní rodokmen rozšířit.

Přeji mnoho zábavy při hledání Vaší originální jedinečné historie.

Předci vysázeli stromy, aby se potomci mohli těšit z jejich stínu

čínské přísloví